دستمال جادویی مخصوص تمام سطوح گرین

دستمال جادویی مخصوص تمام سطوح گرین

5,000 تومان

مشخصات
برند گرین
مدل دستمال نانو مخصوص تمام سطوح
جنس  نانو
رنگ  مختلف
سایز جعبه cm 20 x 20
سایز محصول cm 36 x 70
وزن 100 گرم
کشور سازنده ایران
تعداد در پکیج 1عدد

 

توضیحات : دستمال جادویی دارای خاصیت نانو بوده و ساخت کشور ایران می باشد. این محصول با هلوگرام و بسته بندی اورجینال (هر بسته شامل 1 عدد دستمال جادویی) عرضه می شود. دستمال جادویی  آب را کاملا به خود جذب می کند و با یک فشار ساده تمامی آب موجود در دستمال جادویی خارج میگردد و فقط و فقط دستمال نمدار باقی میماند بدون حتی ذره ای آب!  از این محصول استثنایی برای تمیز کردن انواع وسایل منزل، محیط کار، رایانه، اتومبیل، سطوح سرامیک، سنگ، شیشه، فلزات و … می توان استفاده کرد.

Product price:
Additional options total:
Order total:

مقدار:

توضیحات

دستمال جادویی

دستمال نانو آب را کاملا به خود جذب می کند و با یک فشار ساده تمامی آب موجود در دستمال جادویی خارج میگردد و فقط و فقط دستمال نمدار باقی میماند بدون حتی ذره ای آب! از این محصول استثنایی برای تمیز کردن انواع وسایل منزل، محیط کار، رایانه، اتومبیل، سطوح سرامیک، سنگ، شیشه، فلزات و … می توان استفاده کرد.

دستمال جادویی دارای خاصیت نانو بوده و ساخت کشور ایران می باشد. این محصول با هلوگرام و بسته بندی اورجینال (هر بسته شامل ۱ عدد دستمال جادویی) عرضه می شود. دستمال جادویی  آب را کاملا به خود جذب می کند و با یک فشار ساده تمامی آب موجود در دستمال جادویی خارج میگردد و فقط و فقط دستمال نمدار باقی میماند بدون حتی ذره ای آب!  از این محصول استثنایی برای تمیز کردن انواع وسایل منزل، محیط کار، رایانه، اتومبیل، سطوح سرامیک، سنگ، شیشه، فلزات و … می توان استفاده کرد.

قابل ذکر است ، همانگونه که براحتی آب را جذب میکند در یک چشم به هم زدن تمامی آب موجود در آن نیز با یک فشار بطور کامل خارج میشود.

این بار برای شما دوستان عزیز دستمالی با خاصیت نانو تهیه کرده است که بسیار با کیفیت و کاربردی می باشد . دستمال نانو آب را کاملا به خود جذب می کند و با یک فشار ساده تمامی آب موجود در دستمال نیز خارج میگردد و فقط و فقط دستمال نمدار باقی میماند !  از این محصول استثنایی برای تمیز کردن انواع وسایل منزل ، محیط کار، رایانه ، اتومبیل ، سطوح سرامیک ، سنگ ، شیشه و مخصوصا  تلویزیون و مانیتور می توان استفاده کرد. برای استفاده ، ابتدا دستمال را کمی نم دار کنید سپس هر سطحی را که خواستید تمیز کنید.

  1. علی

    :

    من دستمال های دیگه رو استفاده کردم ولی این یه چیز دیگس

نقد خود را اضافه کنید